Müsteri Hizmetleri
+90 262 643 37 55
Türkçe English

ÜRÜNLERİMİZ

 • P Serisi Pistonlu Hava Kompresörleri P Serisi Pistonlu Hava Kompresörleri
  P Serisi Pistonlu hava kompresörler, işletmenizin düşük hava ihtiyaçları için uzun yıllar hizmet etmek üzere tasarlanmıştır. Uzun hizmet süresi, düşük devir, bakım kolaylığı ve çalışmaya hazır olarak gönderilmesi sayesinde, işletmenizin basınçlı hava ihtiyaçlarının hızlı bir şekilde karşılanması hedeflenmiştir. •Yerli üretim Döküm Kafa•Ağır şartlara ve sürekli ça..
 • D / VSerisi Akuple İnvertörlü Vidalı Hava Kompresö D / VSerisi Akuple İnvertörlü Vidalı Hava Kompresö
  Sade Tasarım -Kolay Kullanım D Serisi kompresörler ergonomik tasarım , kullanılan ekipman kalitesi ve üstün mühendisliğiyle uzun yıllar düşük enerji maliyeti, düşük bakım gideri ve üstün performansı ile işletmenizin en önemli ortağınız olacaktır. Verimli ve Güvenilir D-V Serisi kompresörler D serisi Kompresörlerin Özellikleri yanı sıra verimlilik adına frekans kontrollü inve..
 • D Serisi Akuple Vidalı Hava Kompresörleri D Serisi Akuple Vidalı Hava Kompresörleri
  DOĞRU AKTARIM D Serisi Vidalı akuple kompresörler Aktarım sistemleri 1:1 akuple şeklindedir.Kayış-kasnak mekanizmasının ortadan kaldırıldığı bu sistemde düşük vida devri ile maksimum doğru performans sağlanmakta ve kompresörün daha uzun süreler işletme için hizmet etmesi amaçlanmıştır. DOĞRU ÇÖZÜM D Serisi Vidalı kompresörler endüstriyel işletmeleri için tasarlan..
 • BV Serisi İnvertörlü Vidalı Hava Kompresörleri BV Serisi İnvertörlü Vidalı Hava Kompresörleri
  Sade Tasarım -Kolay Kullanım B Serisi kompresörler ergonomik tasarım , kullanılan ekipman kalitesi ve üstün mühendisliğiyle uzun yıllar düşük enerji maliyeti, düşük bakım gideri ve üstün performansı ile işletmenizin en önemli ortağınız olacaktır. Verimli ve Güvenilir B-V Serisi kompresörler B serisi Kompresörlerin Özellikleri yanı sıra verimlilik adına frekans kontroll&uum..
 • B Serisi Vidalı Hava Kompresörleri B Serisi Vidalı Hava Kompresörleri
  Sade Tasarım -Kolay Kullanım B Serisi kompresörler ergonomik tasarım , kullanılan ekipman kalitesi ve üstün mühendisliğiyle uzun yıllar düşük enerji maliyeti, düşük bakım gideri ve üstün performansı ile işletmenizin en önemli ortağınız olacaktır. PLC Kontrol Paneli Endüstri 4.0'a uyumlu programlanabilir PLC kontrol paneli sayesinde kompresörünüzü 7/24 programla..
 • B - RD Serisi Tank Üzeri Vidalı Hava Kompresörleri B - RD Serisi Tank Üzeri Vidalı Hava Kompresörleri
  DOĞRU SEÇİM B-RD Serisi Vidalı kompresörler Kobi’ler için IE3 Yüksek Verimli ana motor IE3 Yüksek verimli fan motoru Düşük devirli, yüksek performanslı Rotorcomp vida grubu Mann Hummel Filtre grubu Programlanabilir PLC kontrol ünitesi Frekans İnvertörü* ile işletme süresince en ekonomik çözümleri sunmaktadır. DOĞRU ÇÖZÜM B-RD Serisi Vidalı kompres&oum..
Copyright © 2015 Tekomser Kompresör | Teknik Kompresör Servisi
Tüm Hakları Saklıdır.