Müsteri Hizmetleri
+90 262 643 37 55
Türkçe English

B - RD Serisi Tank Üzeri Vidalı Hava Kompresörleri

DOĞRU SEÇİM

B-RD Serisi Vidalı kompresörler Kobi’ler için IE3 Yüksek Verimli ana motor IE3 Yüksek verimli fan motoru Düşük devirli, yüksek performanslı Rotorcomp vida grubu Mann Hummel Filtre grubu Programlanabilir PLC kontrol ünitesi Frekans İnvertörü* ile işletme süresince en ekonomik çözümleri sunmaktadır.

DOĞRU ÇÖZÜM

B-RD Serisi Vidalı kompresörler Tank üzeri tasarımları ve dahili kurutucuları ile daha az yer kullanımı ve çalışmaya hazır olarak sevk edilmesi sayesinde kurulum kolaylığı sağlamaktadır. B-RD serisi kompresörlerin çalışmak için ihtiyacı enerji kablosudur.

 

PLC Kontrol Paneli

Endüstri 4.0'a uyumlu programlanabilir PLC kontrol paneli sayesinde kompresörünüzü 7/24 programlayabilir, uzaktan izleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Harici Soğutma Sistemi

Atmosferik havanın filtrelenerek kabin içerisine emilmesiyle başlayan soğutma sistemi ile birlikte kompresörün en zorlu şartlarda optimum sıcaklıkta çalışmasını sağlar.

Vida Bloğu

Optimize edilmiş rotor profilleri ve minimize edilmiş transmisyon kayıpları sayesinde harcanan enerjinin maksimum verimliliğe dönüşmesini sağlayan vida elementi kullanılmıştır.

PL Tip Kayış Kasnak Aktarım Sistemi

PL Kayış kasnak sistemi sayesinde transmisyon kayıplarını minimum seviyelere çekilerek vida elementinin optimum devirde dönerek işletme için uzun ömürlü ve verimli bir şekilde uzun yıllar hizmet etmeye devam eder.

Yüksek Verimli Elektirik Motoru

İE3 Yüksek Verimlilikte ve IP 55 koruma sınıfına sahip elektrik motoru tozlu, nemli ve sıcak ortamlarda olağanüstü performans sağlar.

Yüksek Verimli İnverter Sürücü*

BRD-V serisi kompresörler opsitonel olarak sunulan inverter sürücü sabit basınçta motoru otomatik olarak ayarlayarak işletmenizin hava ihtiyacı ile eşleştirir. Bu sayede boş çalışma enerjisini ortadan kaldırır ve %36'ya varan tasarruf sağlar vida elementinin optimum devirde dönerek işletme için uzun ömürlü ve verimli bir şekilde uzun yıllar hizmet etmeye devam eder.

Uzun ömürlü Filtre

EU3 sınıfında Panel Filtre ve %99,5 verimliliğinde hava filtresi ile çift kademeli filtreleme sağlar. BU sayede kompresörlerimiz tozlu ortamlarda iki bakım arasında ilk günkü verimliliği ile çalışır

Dayanıklı ve Sessiz Kanopi

Zorlu iklim şartlarına dayanıklı ve elektrostatik boyalı kabin 1:1 tahrik ve radyal fan avantajıyla uzun ömürlü ve sessiz bir çalışma sunar. işletmenizin hava ihtiyacı ile eşleştirir. Bu sayede boş çalışma enerjisini ortadan kaldırır ve %36'ya varan tasarruf sağlarCopyright © 2015 Tekomser Kompresör | Teknik Kompresör Servisi
Tüm Hakları Saklıdır.