Müsteri Hizmetleri
+90 262 643 37 55
Türkçe English

BV Serisi İnvertörlü Vidalı Hava Kompresörleri

Sade Tasarım -Kolay  Kullanım

B Serisi kompresörler ergonomik tasarım , kullanılan ekipman kalitesi ve üstün mühendisliğiyle uzun yıllar düşük enerji maliyeti, düşük bakım gideri ve üstün performansı ile işletmenizin en önemli ortağınız olacaktır.

Verimli ve Güvenilir

B-V Serisi kompresörler B serisi Kompresörlerin Özellikleri yanı sıra verimlilik adına frekans kontrollü inverter sürücüsü sayesinde enerji verimliliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Doğru Çözüm

B-V Serisi kompresörler Değişken hava ihtiyacı ve kompresör kapasitesinin işletme hava ihtiyacını eşleştirmesi sonrasında  boşta çalışmayı , demeraj akımı ve optimum basınç set değerinde çalışmasından dolayı  %30'lara kadar enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 

PLC Kontrol Paneli

Endüstri 4.0'a uyumlu programlanabilir PLC kontrol paneli sayesinde kompresörünüzü 7/24 programlayabilir, uzaktan izleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Harici Soğutma Sistemi

Atmosferik havanın filtrelenerek kabin içerisine emilmesiyle başlayan soğutma sistemi ile birlikte kompresörün en zorlu şartlarda optimum sıcaklıkta çalışmasını sağlar.

Vida Bloğu

Optimize edilmiş rotor profilleri ve minimize edilmiş transmisyon kayıpları sayesinde harcanan enerjinin maksimum verimliliğe dönüşmesini sağlayan vida elementi kullanılmıştır.

PL Tip Kayış Kasnak Aktarım Sistemi

PL Kayış kasnak sistemi sayesinde transmisyon kayıplarını minimum seviyelere çekilerek vida elementinin optimum devirde dönerek işletme için uzun ömürlü ve verimli bir şekilde uzun yıllar hizmet etmeye devam eder.

Yüksek Verimli Elektirik Motoru

İE3 Yüksek Verimlilikte ve IP 55 koruma sınıfına sahip elektrik motoru tozlu, nemli ve sıcak ortamlarda olağanüstü performans sağlar.

Yüksek Verimli İnverter Sürücü*

BRD-V serisi kompresörler opsitonel olarak sunulan inverter sürücü sabit basınçta motoru otomatik olarak ayarlayarak işletmenizin hava ihtiyacı ile eşleştirir. Bu sayede boş çalışma enerjisini ortadan kaldırır ve %36'ya varan tasarruf sağlar vida elementinin optimum devirde dönerek işletme için uzun ömürlü ve verimli bir şekilde uzun yıllar hizmet etmeye devam eder.

Uzun ömürlü Filtre

EU3 sınıfında Panel Filtre ve %99,5 verimliliğinde hava filtresi ile çift kademeli filtreleme sağlar. BU sayede kompresörlerimiz tozlu ortamlarda iki bakım arasında ilk günkü verimliliği ile çalışır

Dayanıklı ve Sessiz Kanopi

Zorlu iklim şartlarına dayanıklı ve elektrostatik boyalı kabin 1:1 tahrik ve radyal fan avantajıyla uzun ömürlü ve sessiz bir çalışma sunar. işletmenizin hava ihtiyacı ile eşleştirir. Bu sayede boş çalışma enerjisini ortadan kaldırır ve %36'ya varan tasarruf sağlarCopyright © 2015 Tekomser Kompresör | Teknik Kompresör Servisi
Tüm Hakları Saklıdır.