Müsteri Hizmetleri
+90 262 643 37 55
Türkçe English

B Serisi Vidalı Hava Kompresörleri

Sade Tasarım -Kolay  Kullanım

B Serisi kompresörler ergonomik tasarım , kullanılan ekipman kalitesi ve üstün mühendisliğiyle uzun yıllar düşük enerji maliyeti, düşük bakım gideri ve üstün performansı ile işletmenizin en önemli ortağınız olacaktır.

 

PLC Kontrol Paneli

Endüstri 4.0'a uyumlu programlanabilir PLC kontrol paneli sayesinde kompresörünüzü 7/24 programlayabilir, uzaktan izleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Harici Soğutma Sistemi

Atmosferik havanın filtrelenerek kabin içerisine emilmesiyle başlayan soğutma sistemi ile birlikte kompresörün en zorlu şartlarda optimum sıcaklıkta çalışmasını sağlar.

Vida Bloğu

Optimize edilmiş rotor profilleri ve minimize edilmiş transmisyon kayıpları sayesinde harcanan enerjinin maksimum verimliliğe dönüşmesini sağlayan vida elementi kullanılmıştır.

PL Tip Kayış Kasnak Aktarım Sistemi

PL Kayış kasnak sistemi sayesinde transmisyon kayıplarını minimum seviyelere çekilerek vida elementinin optimum devirde dönerek işletme için uzun ömürlü ve verimli bir şekilde uzun yıllar hizmet etmeye devam eder.

Yüksek Verimli Elektirik Motoru

İE3 Yüksek Verimlilikte ve IP 55 koruma sınıfına sahip elektrik motoru tozlu, nemli ve sıcak ortamlarda olağanüstü performans sağlar.

 

Uzun ömürlü Filtre

EU3 sınıfında Panel Filtre ve %99,5 verimliliğinde hava filtresi ile çift kademeli filtreleme sağlar. BU sayede kompresörlerimiz tozlu ortamlarda iki bakım arasında ilk günkü verimliliği ile çalışırCopyright © 2015 Tekomser Kompresör | Teknik Kompresör Servisi
Tüm Hakları Saklıdır.