Müsteri Hizmetleri
+90 262 643 37 55
Türkçe English

D Serisi Akuple Vidalı Hava Kompresörleri

DOĞRU AKTARIM

D Serisi Vidalı akuple kompresörler 

Aktarım sistemleri 1:1 akuple şeklindedir.Kayış-kasnak mekanizmasının ortadan kaldırıldığı bu sistemde düşük vida devri ile maksimum doğru performans sağlanmakta ve kompresörün daha uzun süreler işletme için hizmet etmesi amaçlanmıştır.

DOĞRU ÇÖZÜM

D Serisi Vidalı kompresörler endüstriyel işletmeleri için tasarlanmış uzun ömürleri, düşük vida devri , uzun bakım aralığı, uzaktan izleme ve kontrol imkanı.* ile işletmeniz için basınçlı hava ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılayacaktır.

 

1:1 Akuple Aktarım Sistemi

Kayıpsız transmisyon sayesinde Motor ile aynı devirde dönen vida elementi düşük devirde uzun ömürlü bir performans sağlar. Bu sayede işletmenizin bakım giderleri de önemli ölçüde düşer.


PLC Kontrol Paneli

Endüstri 4.0'a uyumlu programlanabilir PLC kontrol paneli sayesinde kompresörünüzü 7/24 programlayabilir, uzaktan izleyebilir ve kaydedebilirsiniz.

Harici Soğutma Sistemi

Atmosferik havanın filtrelenerek kabin içerisine emilmesiyle başlayan soğutma sistemi ile birlikte kompresörün en zorlu şartlarda optimum sıcaklıkta çalışmasını sağlar.

Vida Bloğu

Optimize edilmiş rotor profilleri ve minimize edilmiş transmisyon kayıpları sayesinde harcanan enerjinin maksimum verimliliğe dönüşmesini sağlayan vida elementi kullanılmıştır.

 

Yüksek Verimli Elektirik Motoru

İE3 Yüksek Verimlilikte ve IP 55 koruma sınıfına sahip elektrik motoru tozlu, nemli ve sıcak ortamlarda olağanüstü performans sağlar.

 

Uzun Ömürlü Filtre Sistemi

EU3 sınıfında Panel Filtre ve %99,5 verimliliğinde hava filtresi ile çift kademeli filtreleme sağlar. BU sayede kompresörlerimiz tozlu ortamlarda iki bakım arasında ilk günkü verimliliği ile çalışır

Dayanıklı ve Sessiz Kanopi

Zorlu iklim şartlarına dayanıklı ve elektrostatik boyalı kabin 1:1 tahrik ve radyal fan avantajıyla uzun ömürlü ve sessiz bir çalışma sunar. işletmenizin hava ihtiyacı ile eşleştirir. Bu sayede boş çalışma enerjisini ortadan kaldırır ve %36'ya varan tasarruf sağlarCopyright © 2015 Tekomser Kompresör | Teknik Kompresör Servisi
Tüm Hakları Saklıdır.