Müsteri Hizmetleri
+90 262 643 37 55
Türkçe English

Pistonlu Kompresörler

İlk pistonlu hava kompresörünü 1965 yılında piyasaya süren DALGAKIRAN, DKAB serisi alçak basınçlı pistonlu hava kompresörleri ile müşterilerine her tür uygulamada sorunsuz ve performanslı çalışma vadeder.

 

Tasarımında ve analizlerinde son teknoloji mühendislik yazılımları kullanılan bu kompresörlerin her bir parçasının imalatı ve montajı uluslararası kalite standartları çerçevesinde gerçekleşmektedir.Pistonlu Kompresörler
 • Tek ve Çift Kademeli Pistonlu Seri
  Tek ve Çift Kademeli Pistonlu Seri
  İlk pistonlu hava kompresörünü 1965 yılında piyasaya süren DALGAKIRAN, tek ve çift kademeli pistonlu hava kompresörleri ile müşterilerine her tür uygulamada sorunsuz ve performanslı çalışma vadeder. Tasarımında ve analizlerinde son teknoloji mühe..
 • DBK Pistonlu Buster Serisi
  DBK Pistonlu Buster Serisi
  İlk pistonlu hava kompresörünü 1965 yılında piyasaya süren DALGAKIRAN, DBK serisi pistonlu booster hava kompresörleri ile müşterilerine her tür uygulamada sorunsuz ve performanslı çalışma vadeder. Tasarımında ve analizlerinde son teknoloji mühendislik y..
 • PET-PLUS Pistonlu Buster Serisi
  PET-PLUS Pistonlu Buster Serisi
  Üretim sektörü için basınçlı hava (pnömatik enerji), elektrik ve hidrolik kadar önemli bir enerji kaynağıdır. Özellikle günümüzde giderek kullanımı yaygınlaşan pet şişelerin üretiminde, ayrıca pnömatik ve hidrolik aygıtlardaki sızd..
 • DKK Yüksek Basınçlı Pistonlu Seri
  DKK Yüksek Basınçlı Pistonlu Seri
  İlk pistonlu hava kompresörünü 1965 yılında piyasaya süren DALGAKIRAN, DKK serisi yüksek basınçlı pistonlu hava kompresörleri ile müşterilerine her tür uygulamada sorunsuz ve performanslı çalışma vadeder. Tasarımında ve analizlerinde son teknoloj..
 • DKAB Alçak Basınçlı Pistonlu Seri
  DKAB Alçak Basınçlı Pistonlu Seri
  İlk pistonlu hava kompresörünü 1965 yılında piyasaya süren DALGAKIRAN, DKAB serisi alçak basınçlı pistonlu hava kompresörleri ile müşterilerine her tür uygulamada sorunsuz ve performanslı çalışma vadeder. Tasarımında ve analizlerinde son teknol..
Copyright © 2015 Tekomser Kompresör | Teknik Kompresör Servisi
Tüm Hakları Saklıdır.